KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13117321
nr 1311 7321
Oidentifierad konstnär. Omkring sekelskiftet 1900, Landskap. Ej signerad. Olja på duk, 59x73 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 2 mars 2020
kl 20:27:49
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr